• neologosxolon
  • gipedo1
  • gipedo2
  • gipedo
  • karataidis 15
  • karataidis 22
  • karataidis 26
  • karataidis 27
  • karataidis 29

1ο Χρι­στου­γεν­νιά­τι­κο Τουρ­νουά 2015 - Πρό­γραμ­μα Δευ­τέ­ρας 21-12-2015

 

1ο Χριστουγεννιάτικο Τουρνουά Ποδοσφαίρου 2015

"FAIRPLAY - KΥΡ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ" 

Πρόγραμμα Δευτέρας 21-12-2015

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ

16:30, Ολυμπιακός Μενιδίου/Καραταίδης 1 - Ακαδημία Μπατίστα 2, Γήπεδο Καραταίδη (μικρό)
18:30, Ακράτητος - Ερμής Άνω Λιοσίων, Γήπεδο Καραταίδη (μικρό)
20:30, Α.Ο.Μπουρνάζι - Ελπίδα Αγίων Αναργύρων, Γήπεδο Καραταίδη (μικρό)
17:30, Ολυμπιακός Μενιδίου/Καραταίδης 2 - Ακαδημία Μπατίστα 1, Γήπεδο Καραταίδη (μικρό)

PROJUNIOR A’

ΡΕΠΟ: Ελπίδα Αγίων Αναργύρων
17:30, Ολυμπιακός Μενιδίου/Καραταίδης - Άρης Πετρούπολης, Γήπεδο Καραταίδη (μεγάλο)
20:30, Αχαρναικός - Αχιλλέα Κ Αχαρνών, Γήπεδο Καραταίδη (μεγάλο)

PROJUNIOR B’

19:30, Ερμής Άνω Λιοσίων - Α.Ο.Μπουρνάζι , Γήπεδο Καραταίδη (μικρό)
18:00, Ακαδημία Μπατίστα - ΔΑΣ Ζεφυρίου, Γήπεδο Ερμή Άνω Λιοσίων
21:30, Ολυμπιακός Μενιδίου/Καραταίδης - Αχαρναικός, Γήπεδο Καραταίδη (μικρό)
ΡΕΠΟ: Ελπίδα Αγίων Αναργύρων 3

PROJUNIOR Γ’

21:30, Ολυμπιακός Μενιδίου/Καραταίδης - Ακαδημία Μπατίστα 3, Γήπεδο Καραταίδη (μεγάλο)
18:00, Ερμής Άνω Λιοσίων - Ελπίδα Αγίων Αναργύρων 2, Γήπεδο Ερμή Άνω Λιοσίων
ΡΕΠΟ: Ελπίδα Αγίων Αναργύρων 4

JUNIOR Γ’

17:00, Ακαδημία Μπατίστα - Ερμής Άνω Λιοσίων, Γήπεδο Ερμή Άνω Λιοσίων
17:00, Ολυμπιακός Μενιδίου/Καραταίδης - Ελπίδα Αγίων Αναργύρων 3, Γήπεδο Ερμή Άνω Λιοσίων
19:30, Ελπίδα Αγίων Αναργύρων 4 - Άρης Πετρούπολης, Γήπεδο Καραταίδη (μεγάλο)

JUNIOR B’

ΡΕΠΟ: Ολυμπιακός Μενιδίου/Καραταίδης
18:30, Α.Ο.Μπουρνάζι - Αχαρναικός, Γήπεδο Καραταίδη (μεγάλο)
16:30, Ακαδημία Μπατίστα - ΔΑΣ Ζεφυρίου, Γήπεδο Καραταίδη (μεγάλο)

JUNIOR A’

Οι αγώνες για τα junior A΄ θα εξαρτηθούν από τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής και θα πραγματοποιηθούν την Τρίτη.

Συνεπώς το πρόγραμμα της Τρίτης θα αναρτηθεί Κυριακή το βράδυ.

Όλοι οι αγώνες θα διεξαχθούν στο γήπεδο Καραταίδη (μεγάλο).

Οι ώρες θα είναι:
18:00 – 19:00 Αγώνες Κατάταξης
19:00 – 20:00 Αγώνες Κατάταξης
20:00 – 21:00 Μικρός Τελίκος
21:00 – 22:00 Μεγάλος Τελικός

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ Α’

19:00, Ολυμπιακός Μενιδίου/Καραταίδης - Ελπίδα Αγίων Αναργύρων, Γήπεδο Ερμή Άνω Λιοσίων
17:00, Ακαδημία Μπατίστα - Ερμής Άνω Λιοσίων, Γήπεδο Μπατίστα

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ Β’

18:00, Αχιλλέας Κάτω Αχαρνών - Ακαδημία Μπατίστα, Γήπεδο Μπατίστα
ΤΡΙΤΗ: Ελπίδα Αγίων Αναργύρων 3 - Ελπίδα Αγίων Αναργύρων 2
ΤΡΙΤΗ: Α.Ο,Μπουρνάζι - Αχιλλέας Κάτω Αχαρνών
Αναμένεται ώρα και γήπεδο !

ΠΑΙΔΙΚΟ

16:00, Ολυμπιακός Μενιδίου/Καραταίδης - Ερμή Άνω Λιοσίων 2, Γήπεδο Μπατίστα
20:00, Ελπίδα Αγίων Αναργύρων 1 - Ακαδημία Μπατίστα, Γήπεδο Ερμή Άνω Λιοσίων
21:00, Ερμής Άνω Λιοσίων 1 - Ελπίδα Αγίων Αναργύρων 2, Γήπεδο Ερμή Άνω Λιοσίων

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Μετά το τέλος του κάθε αγώνα των παρακάτω ομάδων θα γίνονται οι απονομές των μεταλλίων στους μικρούς αθλητές!!!

Ομάδες:

• ΟΛΕΣ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ
• Αχαρναικός projunior α’
• Αχαρναικός projunior β’
• Α.Ο.Μπουρνάζι projunior β’
• Ακαδημία Μπατίστα projunior β’
• Ακαδημία Μπατίστα projunior γ’
• Αχαρναικός junior β’
• Ολυμπιακός Μενιδίου/Καραταίδης junior γ’
• Ακαδημία Μπατίστα junior γ’
• Ακαδημία Μπατίστα προπαιδικό β’ (στις 19:30 γήπεδο Καραταίδη !)
• Προπαιδικό Α’ στις 20:15 στο Γηπεδο Καραταίδη!

Μείνετε συντονισμένοι για περισσότερη ενημέρωση σχετικά με το Πρόγραμμα του Τουρνουά και όχι μόνο!!! ενημέρωση!!!!!

Pin It

logokratisi