• neologosxolon
  • gipedo1
  • gipedo2
  • gipedo
  • karataidis 15
  • karataidis 22
  • karataidis 26
  • karataidis 27
  • karataidis 29

1ο Χρι­στου­γεν­νιά­τι­κο Τουρ­νουά 2015 - Πρό­γραμ­μα Κυ­ρια­κής 20-12-2015

 

1ο Χριστουγεννιάτικο Τουρνουά Ποδοσφαίρου 2015

"FAIRPLAY - KΥΡ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ" 

Πρόγραμμα Κυριακής 20-12-2015

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ

10:00, Ολυμπιακός Μενιδίου/Καραταίδης 1 - Ελπίδα Αγίων Αναργύρων, Γήπεδο Καραταίδη (μικρό)
11:00, Ακράτητος - Ακαδημία Μπατίστα 1 , Γήπεδο Καραταίδη (μικρό)
13:00, Ερμής Άνω Λιοσίων - Ολυμπιακός Μενιδίου/Καραταίδης 2, Γήπεδο Καραταίδη (μικρό)
15:00, Α.Ο.Μπουρνάζι - Ακαδημία Μπατίστα 2 , Γήπεδο Καραταίδη (μικρό)

PROJUNIOR Γ’

17:00, Ακαδημία Μπατίστα - Ελπίδα Αγίων Αναργύρων2, Γήπεδο Καραταίδη (μικρό)
18:00, Ελπίδα Αγίων Αναργύρων 4 - Ερμής Άνω Λιοσίων, Γήπεδο Καραταίδη (μικρό)
ΡΕΠΟ: Ολυμπιακός Μενιδίου/Καραταίδης

PROJUNIOR Β’

12:00, Αχαρναικός - Ακαδημία Μπατίστα, Γήπεδο Καραταίδη (μικρό)
14:00, Ελπίδα Αγίων Αναργύρων - Ερμής Άνω Λιοσίων, Γήπεδο Καραταίδη (μικρό)
16:00, Α.Ο.Μπουρνάζι - Δ.Α.Σ.Ζεφυρίου, Γήπεδο Καραταίδη (μικρό)
ΡΕΠΟ: Ολυμπιακός Μενιδίου/Καραταίδης

PROJUNIOR Α’

10:00, Ελπίδα Αγίων Αναργύρων - Άρης Πετρούπολης, Γήπεδο Καραταίδη (μεγάλο)
11:00, Αχαρναικός - Ολυμπιακός Μενιδίου/Καραταίδης Γήπεδο Καραταίδη (μεγάλο)
ΡΕΠΟ: Αχιλλέας Κάτω Αχαρνών

JUNIOR Γ’

13:00, Άρης Πετρούπολης - Ακαδημία Μπατίστα, Γήπεδο Καραταίδη (μεγάλο)
14:00, Ολυμπιακός Μενιδίου/Καραταίδης - Ελπίδα Αγίων Αναργύρων 4, Γήπεδο Καραταίδη (μεγάλο)
6:00, Ελπίδα Αγίων Αναργύρων 3 - Ερμής Άνω Λιοσίων, Γήπεδο Καραταίδη (μεγάλο)

JUNIOR Β’

17:00, Ολυμπιακός Μενιδίου/Καραταίδης - Δ.Α.Σ.Ζεφυρίου, Γήπεδο Καραταίδη (μεγάλο)
19:00, Αχαρναικός - Ακαδημία Μπατίστα, Γήπεδο Καραταίδη (μεγάλο)
ΡΕΠΟ: Α.Ο.Μπουρνάζι

JUNIOR Α’

12:00 , Άρης Πετρούπολης - Ελπίδα Αγίων Αναργύρων 1, Γήπεδο Καραταίδη (μεγάλο)
15:00, Ερμής Άνω Λιοσίων - Ολυμπιακός Μενιδίου/Καραταίδης , Γήπεδο Καραταίδη (μεγάλο)
18:00, Ακαδημία Μπατίστα - Ελπίδα Αγίων Αναργύρων 2 , Γήπεδο Καραταίδη (μεγάλο)
20:00, Αχιλλέας Κάτω Αχαρνών - Αχαρναικός, Γήπεδο Καραταίδη (μεγάλο)

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ Β’

13:00, Α.Ο.Μπουρνάζι - Ελπίδα Αγίων Αναργύρων 2, Γήπεδο Ερμή Άνω Λιοσίων
15:00, Ακαδημία Μπατίστα - Ελπίδα Αγίων Αναργύρων 3, Γήπεδο Ερμή Άνω Λιοσίων
16:00, Αχιλλέας Κάτω Αχαρνών - Ελπίδα Αγίων Αναργύρων 3, Γήπεδο Ερμή Άνω Λιοσίων

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ Α’

11:00, Ερμής Άνω Λιοσίων - Ολυμπιακός Μενιδίου/Καραταίδης , Γήπεδο Ερμή Άνω Λιοσίων
12:00, Ακαδημία Μπατίστα - Ελπίδα Αγίων Αναργύρων , Γήπεδο Ερμή Άνω Λιοσίων

ΠΑΙΔΙΚΟ

10:00, Ελπίδα Αγίων Αναργύρων 1 - Ερμής Άνω Λιοσίων 2, Γήπεδο Ερμή Άνω Λιοσίων
14:00, Ερμής Άνω Λιοσίων 1 - Ακαδημία Μπατίστα, Γήπεδο Ερμή Άνω Λιοσίων
17:00, Ολυμπιακός Μενιδίου/Καραταίδης - Ελπίδα Αγίων Αναργύρων 2, Γήπεδο Ερμή Άνω Λιοσίων

Μείνετε συντονισμένοι για περισσότερη ενημέρωση σχετικά με το Πρόγραμμα του Τουρνουά και όχι μόνο!!! ενημέρωση!!!!!

Pin It

logokratisi