• neologosxolon
  • gipedo1
  • gipedo2
  • gipedo
  • karataidis 15
  • karataidis 22
  • karataidis 26
  • karataidis 27
  • karataidis 29

1ο Χρι­στου­γεν­νιά­τι­κο Τουρ­νουά 2015 - Πρό­γραμ­μα Σάβ­βα­το 19-12-2015

 

1ο Χριστουγεννιάτικο Τουρνουά Ποδοσφαίρου 2015

"FAIRPLAY - KΥΡ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ" 

Πρόγραμμα Σάββατο 19-12-2015

 ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ

10:00 Ολυμπιακός Μενιδίου/Καραταίδης 1 - Ακαδημία Μπατίστα 1 
Γήπεδο Καραταίδη (μικρό)
11:00 Ελπίδα Αγίων Αναργύρων - Ακράτητος, Γήπεδο Καραταίδη (μικρό)
12:00 Ερμής Άνω Λιοσίων - Ακαδημία Μπατίστα 2, Γήπεδο Καραταίδη (μικρό)
13:00 Ολυμπιακός Μενιδίου/Καραταίδης 2 - Α.Ο.Μπουρνάζι, Γήπεδο Καραταίδη (μικρό)

PROJUNIOR B’

14:00 Ολυμπιακός Μενιδίου/Καραταίδης - ΔΑΣ Ζεφυρίου, Γήπεδο Καραταίδη (μικρό)
15:00 Αχαρναικός - Α.Ο.Μπουρνάζι, Γήπεδο Καραταίδη (μικρό)
16:00 Ελπίδα Αγίων Αναργύρων 3 - Ακαδημία Μπατίστα , Γήπεδο Καραταίδη (μικρό)
ΡΕΠΟ: Ερμής Άνω Λιοσίων
PROJUNIOR Γ’
17:00 Ολυμπιακός Μενιδίου/Καραταίδης - Ελπίδα Αγίων Αναργύρων 2, Γήπεδο Καραταίδη (μικρό)
18:00 Ακαδημία Μπατίστα - Ελπίδα Αγίων Αναργύρων 4, Γήπεδο Καραταίδη (μικρό)
ΡΕΠΟ: Ερμής Ανω Λιοσίων

PROJUNIOR A’

11:00 Ελπίδα Αγίων Αναργύρων - Αχιλλέας Κάτω Αχαρνών, Γήπεδο Καραταίδη(μεγάλο)
14:00 Αχαρναικός - Άρης Πετρούπολης, Γήπεδο Καραταίδη (μεγάλο)
ΡΕΠΟ: Ολυμπιακός Μενιδίου/Καραταίδης

JUNIOR A’

10:00 Ακαδημία Μπατίστα - Ολυμπιακός Μενιδίου/Καραταίδης, Γήπεδο Καραταίδη (μεγάλο)
12:00 Αρης Πετρούπολης - Αχαρναικός, Γήπεδο Καραταιδη (μεγάλο)
15:00 Αχιλλέας Κάτω Αχαρνών - Ελπίδα Αγίων Αναργύρων 1, Γηπεδο Καραταίδη (μεγάλο)
17:00 Ερμής Άνω Λιοσίων - Ελπίδα 2, Γήπεδο Καραταιδη (μεγάλο)

JUNIOR B’

13:00 ΔΑΣ Ζεφυρίου - Αχαρναικός, Γήπεδο Καραταιδη (μεγάλο)
16:00 Ολυμπιακός Μενιδίου/Καραταίδης - Α.Ο.Μπουρνάζι, Γήπεδο Ερμή Άνω Λιοσίων
ΡΕΠΟ: Ακαδημία Μπατίστα

JUNIOR Γ’

16:00 Άρης Πετρούπολης - Ελπίδα 3, Γήπεδο Καραταίδη (μεγάλο)
18:00 Ολυμπιακός Μενιδίου/Καραταίδης - Ερμής Άνω Λιοσίων, Γήπεδο Καραταίδη (μεγάλο)
19:00 Ακαδημία Μπατίστα - Ελπίδα Αγίων Αναργύρων 4, Γήπεδο Καραταίδη (μεγάλο)

Προγραμμα Προπαιδικου + Παιδικού ΣΑΒΒΑΤΟ

Όλοι οι αγώνες θα διεξαχθούν στο γήπεδο του Ερμή Άνω Λιοσίων

Προπαιδικο Α'

10:00, Ακαδημία Μπατιστα - Ολυμπιακός Μενιδίου /Καραταιδη
19:00, Ερμής Ανω Λιοσίων - Ελπιδα Αγιων Αναργυρων

Προπαιδικο Β'

11:00, Ακαδημία Μπατιστα - ΔΑΣ Ζεφυρίου
13:00, Ελπιδα Αγιων Αναργυρων - Αχιλλέας Κατω Αχαρνών
18:00, Ελπιδα Αγιων Αναργυρων - Α. Ο. ΜΠΟΥΡΝΆΖΙ

Παιδικό Α'

12:00, Ολυμπιακός Μενιδίου /Καραταιδη - Ακαδημία Μπατιστα
17:00, Ερμής Ανω Λιοσίων - Ελπιδα Αγιων Αναργυρων

Παιδικό Β'

15:00, Ερμής Ανω Λιοσίων - Ελπιδα Αγιων Αναργυρων

Μείνετε συντονισμένοι για περισσότερη ενημέρωση σχετικά με το Πρόγραμμα του Τουρνουά και όχι μόνο!!! ενημέρωση!!!!!

Pin It

logokratisi