• neologosxolon
  • gipedo1
  • gipedo2
  • gipedo
  • karataidis 15
  • karataidis 22
  • karataidis 26
  • karataidis 27
  • karataidis 29

Πασχαλινό Τουρνουά 2016

1η Αγωνιστική "ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ"

Α - 1
Α - 2
ΟΜΑΔΑ
ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΟΣΦΠ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΟΣΦΠ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ
ΗΜΕΡΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΩΡΑ
18:00
19:00
ΓΗΠΕΔΟ
Β - ΜΙΚΡΟ
Β - ΜΙΚΡΟ

1η Αγωνιστική " PRO JUNIOR A' "

Π - 1
Π - 2
ΟΜΑΔΑ
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΟΣΦΠ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΟΣΦΠ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ
ΗΜΕΡΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΩΡΑ
17:00
18:00
ΓΗΠΕΔΟ
Α - ΜΕΓΑΛΟ
Α - ΜΕΓΑΛΟ

1η Αγωνιστική " PRO JUNIOR Β' "

Π - 1
.
Π - 2
ΟΜΑΔΑ
ΟΣΦΠ ΜΕΝΙΔΙΟΥ (2) -
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΠΙΑΛΗ
ΟΣΦΠ ΜΕΝΙΔΙΟΥ(3) - ΕΛΠΙΔΑ(2)
ΗΜΕΡΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
.
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΩΡΑ
19:00
.
20:00
ΓΗΠΕΔΟ
Α - ΜΕΓΑΛΟ
.
Α - ΜΕΓΑΛΟ

2η Αγωνιστική "ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ"

Α - 1
.
Α - 2
ΟΜΑΔΑ
ΟΣΦΠ ΜΕΝΙΔΙΟΥ -
ΟΣΦΠ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ
ΗΜΕΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ
.
ΣΑΒΒΑΤΟ
ΩΡΑ
18:00
.
19:00
ΓΗΠΕΔΟ
Β - ΜΙΚΡΟ
.
Β - ΜΙΚΡΟ

2η Αγωνιστική " PRO JUNIOR A' "

Π - 1
Π - 2
.
ΟΜΑΔΑ
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΗΜΕΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ
ΣΑΒΒΑΤΟ
.
ΩΡΑ
17:00
18:00
.
ΓΗΠΕΔΟ
Α - ΜΕΓΑΛΟ
Α - ΜΕΓΑΛΟ
.

2η Αγωνιστική " PRO JUNIOR Β' "

Π - 1
Π - 2
.
ΟΜΑΔΑ
ΑΚΑΔ. ΚΑΡΑΠΙΑΛΗ - ΕΛΠΙΔΑ (2)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ(2) -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ(3)
ΗΜΕΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ
ΣΑΒΒΑΤΟ
.
ΩΡΑ
19:00
20:00
.
ΓΗΠΕΔΟ
Α - ΜΕΓΑΛΟ
Α - ΜΕΓΑΛΟ
.

3η Αγωνιστική "ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ"

Α - 1
Α - 2
ΟΜΑΔΑ
ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΟΣΦΠ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΟΣΦΠ ΠΕΙΡΑΙΩΣ - ΕΛΠΙΔΑ
ΗΜΕΡΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ
ΩΡΑ
18:00
19:00
ΓΗΠΕΔΟ
Β - ΜΙΚΡΟ
Β - ΜΙΚΡΟ

3η Αγωνιστική " PRO JUNIOR A' "

Π - 1
Π - 2
ΟΜΑΔΑ
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΟΣΦΠ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΟΣΦΠ ΠΕΙΡΑΙΩΣ - ΕΛΠΙΔΑ
ΗΜΕΡΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ
ΩΡΑ
17:00
18:00
ΓΗΠΕΔΟ
Α - ΜΕΓΑΛΟ
Α - ΜΕΓΑΛΟ

3η Αγωνιστική " PRO JUNIOR Β' "

Π - 1
.
Π - 2
ΟΜΑΔΑ
ΑΚΑΔΗΜΊΑ ΚΑΡΑΠΙΑΛΗ -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΟΣΦΠ ΜΕΝΙΔΙΟΥ(2) - ΕΛΠΙΔΑ(2)
ΗΜΕΡΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ
.
ΚΥΡΙΑΚΗ
ΩΡΑ
19:00
.
20:00
ΓΗΠΕΔΟ
Α - ΜΕΓΑΛΟ
.
Α - ΜΕΓΑΛΟ

ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ "ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ"

Α - 1
ΟΜΑΔΑ
1ος ΟΜΙΛΟΥ - 2ος ΟΜΙΛΟΥ
ΗΜΕΡΑ
Μ. ΔΕΥΤΕΡΑ
ΩΡΑ
19:00
ΓΗΠΕΔΟ
Β - ΜΙΚΡΟ

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ "ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ"

Α - 2
ΟΜΑΔΑ
3ος ΟΜΙΛΟΥ - 4ος ΟΜΙΛΟΥ
ΗΜΕΡΑ
Μ. ΔΕΥΤΕΡΑ
ΩΡΑ
18:00
ΓΗΠΕΔΟ
Β - ΜΙΚΡΟ

ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ "PRO JUNIOR A' "

Π - 1
ΟΜΑΔΑ
1ος ΟΜΙΛΟΥ - 2ος ΟΜΙΛΟΥ
ΗΜΕΡΑ
Μ. ΔΕΥΤΕΡΑ
ΩΡΑ
20:00
ΓΗΠΕΔΟ
Α - ΜΕΓΑΛΟ

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ "PRO JUNIOR A' "

Π - 2
ΟΜΑΔΑ
3ος ΟΜΙΛΟΥ - 4ος ΟΜΙΛΟΥ
ΗΜΕΡΑ
Μ. ΔΕΥΤΕΡΑ
ΩΡΑ
19:00
ΓΗΠΕΔΟ
Α - ΜΕΓΑΛΟ

ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ "PRO JUNIOR Β' "

Π - 1
ΟΜΑΔΑ
1ος ΟΜΙΛΟΥ - 2ος ΟΜΙΛΟΥ
ΗΜΕΡΑ
Μ. ΔΕΥΤΕΡΑ
ΩΡΑ
18:00
ΓΗΠΕΔΟ
Α - ΜΕΓΑΛΟ

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ "PRO JUNIOR Β' "

Π - 2
ΟΜΑΔΑ
3ος ΟΜΙΛΟΥ - 4ος ΟΜΙΛΟΥ
ΗΜΕΡΑ
Μ. ΔΕΥΤΕΡΑ
ΩΡΑ
17:00
ΓΗΠΕΔΟ
Α - ΜΕΓΑΛΟ

logokratisi